Телефонуйте!
503-3-503
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.

Чому ми

Компанія ТОВ «Транспорт и Логістика» ТМ «Таксі Гепард» надає послуги з перевезення  пассажирів та вантажів з травня  2008 року. За роки праці на ринку таксі, компанія завоювала  репутацію відповідального та надійного партнера, забезпечуючи достойну якість транспортних послуг. Персонал володіє великим досвідом роботи в сфері послуг таксі. Компанія має усі необхідні дозвільні документи та ліцензії для даного виду діяльності.

Наші клієнти рекомендують нас своїм партнерам, завдяки чому коло наших корпоративнихх клієнтів постійно росте. 

Ми даєм гарантію безпечності наших пассажирів: всі автомобілі та пасажири застраховані. Ми гарантуємо чистоту та комфорт у автомобілях, що будуть доставляти Ваших співробітників на зустрічі, на роботу, або зустрічати гостей Вашої компанії. Всі автомобілі проходять технічний огляд кожні 10 тис. км.

На кінець місяця (або по запитанню при необхідності на будь-яку  дату місяця)  ми надаємо повний звіт по поїздкам, Ви  зможете вести чіткий контроль витрат: по кожній поїздці, кожному співробітнику де ви маєте можливість відстежити весь маршрут і за потреби отримати точний трек поїздки, або аудіо запис телефонного спілкування   пассажир/диспетчер, пассажир/водій.

Відмінна риса праці нашої компанії - робота по таксометру, що дозволяє  сплачувати кожен фактично пройдений кілометр, та в залежності від дорожнього трафіка змінити маршрут, вибрати найкоротший та найшвидший маршрут, об’їхати затори. Таким чином, розрахунок суми до сплати розраховується економічно обґрунтованим методом.

Додаткові послуги, що ми готові надати: кур"єрська доставка (документів, матеріальних цінностей, вантажів), англомовні водії,  подача мінівенів, автобусів, послуги драйвера та ін..

 Матеріально-технічна база:

Комфорт клас: авто не старші 2010 року європейського класу D

Бізнес клас: авто не старші 2012 року європйського класу E, F

Мінівени : пасажиромісткість  до 8 осіб

Мікроавтобуси: Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter

Автобуси :  Iveco, ISUZU, Mitsubishi, Man

 2. Штат співробітників

Більше 200 осіб, враховуючи підприємців що співпрацюють по договору.

Умови співпраці:

 -          заключення Договору на транспортне обслуговування, всі умови співпраці обумовлюються індивідуально з кожним клієнтом.

-         після заключення договору надається персональний код для замовлення авто який мають знати тільки ті співробітники, що мають право користування корпоративним таксі

-  пропонуємо  нашим клиентам 2 форми оплати  – 100% передплата або оплата по факту надання послуг з відтермінуванням платежу. В залежності від умов оплати та форми співпраці (ТОВ або ФОП) залежить кінцева сума до сплати.

-          до 5го числа слідуючого за звітним місяця клієнт отримує в електронному вигляді детализацію поїздок, перевіряє та підтверджує її, після чого надається весь пакет оригіналів бухгалтерської документації.

 Диспетчерска служба працює та приймає замовлення 24/7Також замовлення можна оформити за допомогою мобільного додатку

Тарифи для автомобілів класу «КОМФОРТ»:

 Подача авто  в межах міста і  очікування пасажира до 5 хв.  -  60 грн.

Кілометр в місті та найближчому передмісті – 5 грн.

Кілометр за містом та віддаленому передмісті – 10-14 грн.

Хвилина руху  – 2,5 грн.

Хвилина очікування -2,0 грн.

Кур'єр – 0 грн.

Вихід водія з авто – 40 грн.

Націнка на «години пік» - 5-10%


Набір водіїв продовжується!
Якщо Вам зацікавила співпраця з нами, телефонуйте (044) 503-3-503.

Доступна оплата Visa MasterCard з мобільного додатку